DURYS

SCHÜCO

Pro lauko duris ne vien tik patenkama tiesiai į namo vidų. Kartu jos kaip įėjimas yra ir pirmoji gyventojų vizitinė kortelė. Todėl, rinkdamiesi Schüco lauko duris, suteikite savo namui kokybiškus individualius akcentus. Gausus dizaino variantų pasirinkimas leis tobulai suderinti "Schüco" lauko duris su savo norais ir namo architektūriniais sprendimais. Aliuminio durys "Schüco ADS" (Aluminium Door Systems) ir naujoji "Schüco" durų platforma "ADS SimplySmart" sujungia daug nesenstančių dizaino variantų su didžiausiu saugumu, šilumos izoliacija, sandarumu ir ilgaamžiškumu. Dizaino variantų galimybės yra beveik beribės-taip pat galite rinktis didelių formatų duris.

REYNAERS

Aliuminio durys – modernaus dizaino, ilgaamžiškumo ir kokybės derinys. Tvirtos, sandarios ir saugios durys beveik nereikalauja priežiūros. Aliuminis yra unikali statybos medžiaga dėl savo lankstumo – galimi dideli matmenys bei formų įvairovė leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius projektus, o didelis spalvų pasirinkimas neriboja pasirinkimo laisvės. Aliuminio lauko durys yra atsparios aplinkos poveikiui ir korozijai. Jos ištveria dažną varstymą ir staigius temperatūros bei drėgmės pokyčius, nebijo stipresnių sutrenkimų ar įbrėžimų.

 

Schüco ADS SimplySmart sistema

"Schüco ADS SimplySmart" sistemos platformos privalumai yra išlaikomas visas pagrindinis gylis. Ir dar daugiau: didinant hermetiškumą ir izoliaciją, "Schüco ADS SimplySmart" taip pat užtikrina puikų energijos vartojimo efektyvumą. Dvigubo izoliavimo zona, nuolatinė, kintama centrinė tarpinė užtikrina išskirtines eksploatacines charakteristikas ne tik tose srityse, kuriose yra Uf vertės, bet ir hermetiškumo, vandens nepralaidumo ir vėjo apkrovos srityse. "Schüco ADS SimplySmart" siūlo efektyvią gamybą ir montavimą. Simetrinė profilio konstrukcija užtikrina maksimalų vienodų dalių naudojimą sistemos pagrindiniame gylyje ir pagrindinių gylyje dėl vienodo konstrukcijos principo. Rezultatas yra supaprastintas, patikimas gaminimas su sumažėjusiu įvairių gaminių skaičiumi ir minimaliais saugojimo reikalavimais.

                                

"Schüco ADS 90.SI SimplySmart" - tai aukščiausi projektavimo. Pirmą kartą demonstruoja integruotų fasadų duris kaip patrauklų dizaino sprendimą. Išorinio atidarymo funkcijos durys nesudėtingai susimaišo su fasadų išvaizda dėl jo paslėpto išorinio rėmo. Labiausiai įspūdingas aspektas yra racionali išvaizda, nes durų užpildas ir fasado stiklai veikia vienoje plokštumoje.

                                                

Rayners - MASTERLINE 8

„MasterLine 8“ - tai naujos kartos unikalūs langai ir durys, sujungiantys daugybę dizaino galimybių su pirmuoju klasės našumu ir gamybos greičiu. Šis novatoriškas langų sprendimas siūlo platų dizaino asortimentą, kad būtų galima vientisai pritaikyti bet kurį architektūrinį stilių, pasižymintį aukščiausiais šilumos izoliacijos ir oro bei vandens sandarumo veiksniais. Dėl riboto 87 mm gylio „MasterLine 8“ atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją maksimaliai padidinti dienos šviesą ir siūlo galutinį izoliacijos lygį.

 

              

 

„MasterLine 8“ pasižymi 3 skirtingais izoliacijos lygiais, kuriuose siūlomi sprendimai aukšto izoliacijos, mažai energijos naudojantiems ir net pasyviems namams. Šie skirtingi izoliacijos lygiai pasiekiami integruojant naujas ir protingas medžiagas. „High Insulation +“ variante įdiegtos naujoviškos izoliacinės juostos, kuriose naudojama mažai teršalų išskirianti folija ir taip pagerinama šilumos izoliacija ir izoliacija.

„MasterLine 8“ durys siūlo platų asortimentą labai izoliuotų ir tvirtų durų, kurios atitinka šiuolaikinius saugos, šilumos izoliacijos ir stabilumo reikalavimus, leidžiančius sukurti dideles duris. „MasterLine“ durys yra prieinamos kaip į vidų ir į išorę atidaromos stiklo ar skydo durys. Visos durys gali būti aprūpintos įvairiais spynomis ir vyriais.

„MasterLine“ durys suprojektuotos taip, kad atitiktų modernius komforto reikalavimus. Puikus oro sandarumas ir puikus šiluminis našumas yra įrodytas pasyvaus būsto sertifikatu, kuris yra įtrauktas į sistemą.

Atsižvelgiant į saugumą ir eksploatacines savybes, tvirtos „MasterLine“ durys gali atitikti atsparumo įsilaužimui 3 klasę, didelius matmenis ir svorį iki 250 kg ir įrodyti, kad jie yra itin patvarūs (8 klasė).