DURYS

SCHÜCO

Pro lauko duris ne vien tik patenkama tiesiai į namo vidų. Kartu jos kaip įėjimas yra ir pirmoji gyventojų vizitinė kortelė. Todėl, rinkdamiesi Schüco lauko duris, suteikite savo namui kokybiškus individualius akcentus. Gausus dizaino variantų pasirinkimas leis tobulai suderinti "Schüco" lauko duris su savo norais ir namo architektūriniais sprendimais. Aliuminio durys "Schüco ADS" (Aluminium Door Systems) ir naujoji "Schüco" durų platforma "ADS SimplySmart" sujungia daug nesenstančių dizaino variantų su didžiausiu saugumu, šilumos izoliacija, sandarumu ir ilgaamžiškumu. Dizaino variantų galimybės yra beveik beribės-taip pat galite rinktis didelių formatų duris.

REYNAERS

Aliuminio durys – modernaus dizaino, ilgaamžiškumo ir kokybės derinys. Tvirtos, sandarios ir saugios durys beveik nereikalauja priežiūros. Aliuminis yra unikali statybos medžiaga dėl savo lankstumo – galimi dideli matmenys bei formų įvairovė leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius projektus, o didelis spalvų pasirinkimas neriboja pasirinkimo laisvės. Aliuminio lauko durys yra atsparios aplinkos poveikiui ir korozijai. Jos ištveria dažną varstymą ir staigius temperatūros bei drėgmės pokyčius, nebijo stipresnių sutrenkimų ar įbrėžimų.

 

Schüco ADS SimplySmart sistema

"Schüco ADS SimplySmart" sistemos platformos privalumai yra išlaikomas visas pagrindinis gylis. Ir dar daugiau: didinant hermetiškumą ir izoliaciją, "Schüco ADS SimplySmart" taip pat užtikrina puikų energijos vartojimo efektyvumą. Dvigubo izoliavimo zona, nuolatinė, kintama centrinė tarpinė užtikrina išskirtines eksploatacines charakteristikas ne tik tose srityse, kuriose yra Uf vertės, bet ir hermetiškumo, vandens nepralaidumo ir vėjo apkrovos srityse. "Schüco ADS SimplySmart" siūlo efektyvią gamybą ir montavimą. Simetrinė profilio konstrukcija užtikrina maksimalų vienodų dalių naudojimą sistemos pagrindiniame gylyje ir pagrindinių gylyje dėl vienodo konstrukcijos principo. Rezultatas yra supaprastintas, patikimas gaminimas su sumažėjusiu įvairių gaminių skaičiumi ir minimaliais saugojimo reikalavimais.

                                

"Schüco ADS 90.SI SimplySmart" - tai aukščiausi projektavimo. Pirmą kartą demonstruoja integruotų fasadų duris kaip patrauklų dizaino sprendimą. Išorinio atidarymo funkcijos durys nesudėtingai susimaišo su fasadų išvaizda dėl jo paslėpto išorinio rėmo. Labiausiai įspūdingas aspektas yra racionali išvaizda, nes durų užpildas ir fasado stiklai veikia vienoje plokštumoje.

                                                

Rayners - Concept System® 77

"Concept System® 77" yra aukštos kokybės durų sistema, atitinkanti aukštus šilumos izoliacijos, stabilumo ir saugumo reikalavimus.
 Atsižvelgiant į saugumą, skirtingi durų variantai yra specialiai suprojektuoti ir išbandyti dėl atsparumo įsilaužimui, atsparumo ugniai, lūžio įrodymų ir panikos situacijų sprendimų, atitinkančių griežčiausius Europos standartus. Durų asortimentas yra prieinamas visais įėjimo ir išėjimo atvirų tipų variantais, realizuojamas naudojant daugybę durų spynų, kad atitiktų bet kokį užrakto poreikį. 
"CS 77" durys siūlomos skirtingais slenksčiais, kad puikiai atitiktų visus patogumus ir estetinius reikalavimus. Siekiant užtikrinti durų sandarumą, specialiai suprojektuotos izoliacinės juostos naudojamos, kad būtų išvengta galimo elemento lenkimo dėl temperatūros skirtumo tarp pastato išorės ir išorės.

                                    

"CS86-HI" sstemos durų asortimentas puikiai tinka visiems komfortams ir estetiniams reikalavimams su skirtingais slenksčiais. Dėl galinių įėjimo durų "CS 86-HI" durys suteikia galimybę integruoti visas įmanomas skydų konstrukcijas. Saugumo ir eksploatacinių savybių atžvilgiu "CS 86-HI" durys gali atitikti 2 klasės atsparumo įsilaužimui klasę. Dėl didelio stabilumo durys taip pat išlaikė griežtus bandymus, susijusius su dideliu eismo intensyvumu. Siekiant užtikrinti durų sandarumą, naudojamos specialios izoliacinės juostos, kad būtų išvengta bet kokio elemento iškraipymo dėl temperatūros skirtumo tarp pastato viduje ir išorėje.