FASADAI

"Concept Wall® 50"

"Concept Wall® 50" yra fasado ir stogo sistema, kuri suteikia neribotą dizaino laisvę ir maksimalų skaidrumą. Tokiu būdu "CW 50" galima įsigyti keliuose dizaino ir stiklo variantuose, taip pat apima įvairius techninius variantus, atitinkančius nustatytus atsparumo ugniai ir šiluminės izoliacijos lygius. Projektavimo variantai siūlo sprendimus tiek išorei, tiek pastato interjerui. Įstiklinimo variantai yra nuo standartinių slėginių plokščių iki struktūriškai sluoksniuotų ir struktūriškai sutvirtintų sprendimų.  Platus "CW 50" profilių asortimentas atitinka visus šiuolaikinės architektūros reikalavimus. Kalbant apie energingą veikimą, sistema siūlo sprendimus skirtinguose lygmenyse, leidžiančius naudoti trigubus stiklus ir netgi pritaikyti sistemą pasyviesiems namams ar mažai energiją naudojantiems pastatams. Be to, atskiri atidarymo tipai taip pat gali būti vientisai integruoti; kaip lygiagretus atidarymo langas, viršutinis pakabinamas langas, paslėptas vėdinimo posūkis ir pakreipimo langelis, taip pat išleidžiamasis stoglangis "CW 50" stogams pritaikyti.

                

"Concept Wall® 60". Ši modulinė sistema suprojektuota pažangiai - sustiprintu profiliu, leidžiančiu naudoti stiklo plokštes su svoriais iki 450 kg.

Konstrukcija CW 60 atitinka aukščiausius reikalavimus vandens ir oro sandarumui, atsparumui vėjui ir šilumos izoliacijai. Tai taip pat suteikia galimybę integruoti trigubus stiklus.

Šis sistema yra standartinė 4 skirtingų estetinių išorinių formų. Šie skirtingi dizaino variantai kartu su prailginta stogo aplikacija padaro "CW60" idealią dizaino laisvę.

                           

 

"Schüco FW 60"

SCHÜCO - "Schüco "FW 60" - visiškai išbandyta ir išbandyta su begalinėmis galimybėmis - fasadų sistema. "Schüco fasade leidžia efektyviai ir patikimai įrengti labai skirtingo dizaino fasadus ir stoglangius. Jų suderinamumas su daugeliu kitų Schüco sistemų Schüco  yra  geriausiai parduodamų fasadų sistemos Europoje.

                                  

 

 

Sistemoje optimizuotas "Schüco Façade  "FWS 60" siūlo aukštą lankstumą ir patrauklų dizainą fasadams ir stoglangių srityse, įskaitant optimizuotus gamybos ir montavimo procesus. Dar vienas privalumas yra tai, kad fasadas garantuoja geriausias šilumos izoliacijos savybes kaip pasyvus namas. Papildomi sistemos moduliai taip pat palengvina paprastą ir saugų elektros komponentų integravimą.