Gaminiai

Pagrindinė mūsų veikla – aukštos kokybės langų, durų bei fasadinių konstrukcijų gamyba.

Schüco

Didelis patvarumas, energijos taupymas, vertės didinimas, paviršių dangų įvairovė, maži išorės pločiai, lengvas varstymas, minimali priežiūra ir ilgas tarnavimo laikas. Pasirinkę aliuminio profilius, jų nešamą naudą jausite visą gyvenimą.

  • Visiškai atsparūs blogoms oro sąlygoms
  • Padidėja būsto vertė
  • Aukšto lygio skaidrumas

Schüco projektuoja ir tiekia sisteminius langų, durų, fasadų, slankiųjų konstrukcijų, apsaugos technikos ir saulės kontrolės sprendimus. Įmonė nuolat projektuoja ir išbando naujus produktus ir paslaugas visam pastato apvalkalui, atsižvelgdama į naujausias rinkos tendencijas ir standartus. Schüco visame pasaulyje bendradarbiauja su 12000 gamintojų, projektuotojų, architektų ir investuotojų. Įmonė veikia daugiau nei 80 šalyse.

 

 

Reynaers

"Reynaers Aluminium" kuria ir parduoda naujoviškus ir tvarius langų, durų, fasadų, slankiųjų sistemų, saulės spindulių ir žiemos sodų aliuminio sprendimus. Skatinamas energijos vartojimo efektyvumas ir noras prisiimti atsakomybę už aplinką.

Be plataus asortimento standartinių sprendimų, Reynaers pritaiko sprendimus visiems rinkos sektoriams - nuo gyvenamųjų namų iki komercinių ir pramoninių projektų. Mūsų aukštos kokybės sistemos atitinka visus griežčiausius komforto, saugumo, architektūrinio dizaino ir energijos vartojimo efektyvumo reikalavimus.

"Reynaers“ dirba daugiau kaip 1800 darbuotojų iš 40 pasaulio šalių ir eksportuoja į daugiau nei 70 šalių 5 kontinentuose.