LANGAI

 

   "Reynaers" langai yra funkcionalūs kartu suderinti su jums labiausiai patinkančiu dizainu. Įmanomi atidarymo būdai į vidų ir į išorę, pasukimo ir pakreipimo bei dvigubo korpuso. Siūlo skirtingo lygio izoliaciją ir saugą. Aliuminio stiprio ir ilgaamžiškumo derinys leidžia sukurti labai didelių matmenų langus, leidžiančius apšviesti pastatą.


   "Schüco" langai simbolizuoja ne tik pažangų funkcionalumą, bet ir gyvenimo kokybę bei estetiką. Didelis patvarumas, energijos taupymas, vertės didinimas, pavyršių dangų įvairovė, maži išorės pločiai, lengvas varstymas, minimali priežiūra ir ilgas tarnavimo laikas. Pasirinkę aliuminio langus, jų nešamą naudą jausite visą gyvenimą.

MASTERLINE 8

"MasterLine 8" - tai naujos kartos unikalūs langai ir durys, derinantys daugybę dizaino. Šis novatoriškas langų sprendimas siūlo platų dizaino asortimentą, kuris puikiai tinka bet kokiam architektūros stiliui, kuris užtikrina aukščiausią šilumos izoliaciją, oro ir vandens sandarumą. Esant nedidelei 87 mm gyliui, "MasterLine 8" atspindi dabartinę architektūrinę tendenciją didinti dienos šviesą, tuo pačiu užtikrinant aukščiausią izoliacijos lygį, kurie pasiekiami integruojant naujas ir protingas medžiagas. Dėl "High Insulation +" varianto yra įmontuotos novatoriškos izoliacinės plokštės, kuriose naudojama mažai išskiriama folija ir taip pagerinama izoliacijos vertė, atspindint ir išlaikant šilumą.

  

                         

 

"MasterLine 10" - Langų sistema, skirta mažai energijos gamybai. Šie langai skirti šiandien ir rytoj pastato tendencijoms: mažo energijos suvartojimo, didžiausio dienos šviesos, puikių pasirodymų ir saugių namų (iki 3 klasės įsilaužimo klasės).  Langų gaminio pasiūlymas yra tikrai unikalus jo taikymo srityje: visa eilė tarpinių ir rėmų, jungčių profiliai su "Sliding" ir "Curtain Wall" sistema, bet ir dizaino laisvė, siūloma naudojant "Renaissance" ir "Deco" profilių asortimentą. Langai siūlomi pasyviojo būsto sertifikatu!

"MasterLine 10" naudoja daug tų pačių gaminių, kaip ir "MasterLine 8" languose: kampinės movos, stiklinimo tarpikliai ir ta pati centrinė tarpinė, užtikrinanti tokius pat veikimus, gamybos efektyvumą ir patikimumą.

 

Schüco AWS 112 IC

Aliuminio langų profilių sistema "Schüco AWS 112 IC" (Insulation Cover) yra pirmoji pasaulyje aliuminio langų profilių sistema, atitinkanti griežtus pasyviojo namo sertifikavimo kriterijus. Išskirtinės šiluminės izoliacijos charakteristikos bei naujoviškas varčios rėmo dizainas, pagal blokinį dizainą, skirto siauriems fasadiniams pločiams.

                               

 

"Schüco Window AWS 70" vienoje sistemoje derina efektyvius sprendimus įvairiems funkciniams, architektūriniams ir konstrukciniams reikalavimams: aukšto lygio šiluminės izoliacijos, siauros fasadų pločio ir patrauklių ventiliacinių kontūrų, taip pat paslėptų, klasikinių rankinių arba integruotų elektromechaninių įtaisų ir atviri langai.

"Schüco Window AWS 70 SL.HI" ("Soft Line") serija su apvaliu ventiliaciniu kontūru kartu su tinkamo stiklo karoliuku siūlo patrauklų dizaino sprendimą. "Schüco Window AWS 70 RL.HI" ("Residential Line"), kurio iškirptos išorinės formos kontūrai, yra pirmasis modernizavimo ar akcento pasirinkimas. "Schüco AWS 70 WF.HI" (langų fasadas) sistema palengvina ekonomiškus sprendimus su išvaizda ir daugybe dizaino galimybių.