STUMDOMOS DURYS

Atgal

SCHÜCO

Stumdomos ir sulankstomos nustumiamos durys iš aliuminio  padeda atverti naujas erdves: žiemos sodas susilieja su sodu, o balkonas su terasa padidina gyvenamąją patalpą. Aliuminis pasižymi itin dideliu atsparumu, todėl iš jo galima gaminti konstrukcijas su siaurais profiliais ir ypač dideliais įstiklintais plotais, užtikrinančiais didžiausią įmanomą skaidrumą ir dienos šviesos patekimą į patalpas. Su "Schüco" stumdomomis durimis be šilumos izoliacijos galėsite įgyvendinti įvairias naujas patalpų vidaus išdėstymo koncepcijas. Abu sistemų variantus dėl jų dizaino galima nesunkiai derinti tarpusavyje. Daugiafunkciai varstymo variantai

"Schüco" stumdomų durų sistemas verta rinktis dėl jų nepriekaištingo funkcionalumo. Be to, daugiafunkciai varstymo variantai atveria galimybes ypatingiems išdėstymo sprendimams:

  • Stumdomos durys
  • Pakeliamos nustumiamos durys
  • Lygiagrečiai į šoną nustumiamos atverčiamosios durys (PASK)
  • Sulankstomos nustumiamos durys

Plati spalvų bei profilių paletė leis kuo puikiausiai priderinti permatomas stumdomas konstrukcijas prie namo ar verandos vidaus bei išorės architektūrinio stiliaus.

 REYNAERS  

Aukščiausios kokybės izoliuojanti skaidri ir pakeliama slydimo sistema, skirta sukurti maksimalius stiklo plotus, kartu su padidėjusiu komfortu.  sistema yra tinkama mažai energijos naudojantiems pastatams. Konkretus variantas "CP 155 monorail" netgi pasiekė "Swiss Minergie®" komponento etiketę. Sistema yra su įvairiomis atidarymo galimybėmis, o žemos ribos variantas - tai sprendimas, kaip pagerinti pastatų prieinamumą. Neprivalomi automatinio atidarymo sprendimai užtikrina maksimalų komfortą.
Pakeliamos slydimo sistema leidžia kurti stiklo duris su ypatingais matmenimis ir svoriais iki 400 kg. Tai taip pat siūlo estetinę minimalistinę vidurinę dalį.

Schüco Lift & Slide door

Valdyti pakeliamas nustumiamas duris iš aliuminio profilių yra stebėtinai paprasta. Durys užsidaro itin sandariai, todėl leidžia užtikrinti puikiausią apsaugą nuo kaitros ir triukšmo. Be to, jų apsaugos nuo įsilaužimo charakteristikos prisideda prie asmeninio saugumo. Pakeliamos nustumiamos durys atidaromos į vieną pusę arba iš vidurio. Iki trijų bėgelių durų konstrukcija leidžia sukurti plačius praėjimus ir lanksčiai panaudoti juos didelio formato įstiklintose konstrukcijose.

              

   

 

Stumdomos durys erdviems praėjimams

Visi stumdomi elementai išdėstyti viename lygyje–nėra trikdančių, į patalpą atsiveriančių durų varčių.

Lygiagrečiai į šoną nustumiamos paverčiamosios durys (PASK) su pavertimo funkcija

Vėdinimo tikslais galima tik atversti PASK durų varčią arba atidaryti visą jos plotą. Į vidų atsidarančios PASK varčios grakščiai išdėstytos vienoje plokštumoje rėmo elementuose ir užtikrina patį geriausią sandarumą.

                                        

Sulankstomos nustumiamos durys

Schüco sulankstomos ir nustumiamos durys leis beveik iki galo atidaryti ištisas įstiklintas pertvaras. Pavieniai elementai nustumiami į šoną bei sulankstomi į siaurus paketus–greitai bei kompaktiškai.

Sulankstomos slankiosios durys su pagerinta šilumos izoliacija naudojimui lauke:

Šių durų varčių paketus su šiluminės izoliacijos sluoksniu galima nesunkiai sulankstyti į vidų arba į išorę bei nustumti į dešinę ir/arba į kairę pusę. Varčios juda ant karietėlių ir nekelia beveik jokio triukšmo. Jos fiksuojamos viršuje ir apačioje. Tokiu būdu kuo puikiausiai sujungiamos lauko ir vidaus zonos.


 

   

Sulankstomos slankiosios durys be šilumos izoliacijos naudojimui viduje

Tose patalpose, kuriose nereikalaujama papildomos šilumos izoliacijos, neizoliuotos sulankstomos slankiosios durys yra geriausias pasirinkimas. Durų sistemą galima atidaryti iki pat galo, taip padidinant gyvenamąją ar darbo erdvę.

Reynaers Lift & Slide door

REYNAERS -  aukščiausios kokybės izoliuojanti skaidri ir pakeliama slydimo sistema, skirta sukurti maksimalius stiklo plotus, kartu su padidėjusiu komfortu.  Sistema yra tinkama mažai energijos naudojantiems pastatams. Konkretus variantas "CP 155 monorail" netgi pasiekė "Swiss Minergie®" komponento etiketę. Sistema yra su įvairiomis atidarymo galimybėmis, o žemos ribos variantas - tai sprendimas, kaip pagerinti pastatų prieinamumą. Neprivalomi automatinio atidarymo sprendimai užtikrina maksimalų komfortą.
Pakeliamos slydimo sistema leidžia kurti stiklo duris su ypatingais matmenimis ir svoriais iki 400 kg. Tai taip pat siūlo estetinę minimalistinę vidurinę dalį.

"Concept Patio 155 'Lift & Slide' - sistema puikiai susiejama su "CS 86" serija. "CP 155" sistema su įvairiomis atidarymo galimybėmis, gali atitikti 2 klasės atsparumo įsilaužimui įgūdžius, nes tai užtikrina saugų ir saugų sprendimą.

 

  

 

 

Atsižvelgiant į šiuolaikinės architektūros poreikius, "Concept Folding® 68" sistema apima dizainą, komfortą ir erdvės efektyvumą. Dėl daugybės stiklo paketų išsiskleidimo galimybių sienos tarp vidinių ir išorinių langų išnyksta.

 

 

 

 

                        

 

Šios aukštos kokybės sistemos lankstymo principas leidžia jums derinti šiluminį komfortą ir skaidrumą, pasirinkdami atidaryti pastato viduje arba išorėje, neatsižvelgiant į tai, kas tinka konkrečiam poreikiui. Elementai būna kiekvienos spalvos ir, jei pageidaujama, apdaila, siūlanti kitokią interjero ir išorės spalvą, kad būtų galima visiškai suderinti pastatą.