ŽIEMOS SODAI

Atgal

Žiemos sodas

SCHÜCO - Yra daugybė priežasčių, kodėl verta statyti žiemos sodą. Praktinės priežastys-nes reikia daugiau gyvenamo ploto. Emocinės priežastys-siekis gyventi arčiau gamtos. Estetinės priežastys-dailus priestatas namui taip pat suteikia ypatingą akcentą.

Žiūrint iš finansinės pusės, žiemos sodas yra atsiperkanti investicija. Nes namo vertė, greta jo pastačius kokybišką žiemos sodą, labai padidėja. Be to, žiemos sodas atlieka dar ir išmintingos tarpinės zonos funkciją, kuri vasarą bei žiemą Jums padeda taupyti energiją.

Nuo žiemos sodo su įprastu šlaitiniu stogu iki daugiakampio modelio, pastatyto elegantišku paviljono stilium. Derinant tarpusavyve skirtingus elementus, galima išgauti vis naują išplanavimą. Pagrindinius matmenis ir stogo nuolydžius galima pritaikyti prie Jūsų specifinių išplanavimo pageidavimų. "Schüco" žiemos sodai milimetro tikslumu gaminami pagal specialius užsakymus, todėl nėra fiksuotų matmenų.

                

 

Žiemos sodas

REYNAERS  - "Concept Roof® 120" yra labai izoliuojama stogo sistema, kurioje siūlomi įvairūs stiliai ir stogo konfigūracijos, kad puikiai atitiktų jūsų žiemos sodą ar oranžeriją. Pasirinkus "Functional", "Orangerie" arba "Renaissance" stilių, šis aukščiausios klasės stiklo stogas suteikia norimą atmosferą savo žiemos sodui. Net integruotas apšvietimas yra įmanomas siekiant visiškai estetinio sprendimo.

Sistemos atitinka aukštus šilumos izoliacijos reikalavimus ir gali būti vientisai sumontuotas su aukštais izoliaciniais sprendimais langams, durims, stumdomoms ir sulankstomoms durims. Be to, ši sistema yra sukurta taip, kad būtų galima sudaryti kompleksines žiemos sodo konstrukcijas ir stoglangius priedams ar atskiroms konstrukcijoms. Taip pat įmanoma integruoti nuleidimo stogo angles. Jie gali būti elektra valdomi, jei pageidaujama.